Listwy: dekoracyjne, przysufitowe, ozdobne, styropianowe

Listwa styropianowa ścienna

Wyeksponuj piękno swojej nieruchomości

Listwa styropianowa ścienna - dziś zajmiemy się opisem elementu sztukaterii zewnętrznej, który cieszy się coraz większym uznaniem. Ze względu na swe ochronne funkcje i wpływ na wygląd elewacji, drzwi i okien, możemy spotkać ją coraz częściej jako wykończenie elewacji w różnego rodzaju nieruchomościach. Listwy symetryczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą odmienić stylistykę swego domu i nadać mu szczególnego charakteru. Zastosowanie tego elementu stanowi skuteczną ochronę dla zewnętrznych elewacji przed uszkodzeniami, które pojawiają się z biegiem czasu, a także w wyniku czynników atmosferycznych.

Nowoczesne wzornictwo, jakie możemy uzyskać za pomocą listwy styropianowej ściennej wyeksponuje wyjątkowy charakter danej nieruchomości. Jednocześnie spełniając dla niej istotne i praktyczne funkcje. Jakie możemy uzyskać w wyniku zastosowania tej listwy? Często spotykamy się z sytuacją, gdzie ściany w wyniku eksploatacji pękają i brudzą się. W wyniku tego ściana traci swój estetyczny wygląd i wymaga ponownego szpachlowania i zamalowania. Zastosowanie tego elementu sprawia, że ściany posiadają ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami i zniszczeniami, jakie powstają z biegiem czasu. Dodatkowo listwa styropianowa płaska zamieszczona na całej ramie drzwi bądź okna, sprawi, że stanie się ono optycznie większe.

Wysoka wytrzymałość listwy styropianowej ściennej

Sprawdź również nasze propozycje montażu listew w sypialni!

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości materiałów podczas produkcji, listwa styropianowa ścienna odporna jest na wszelkie uszkodzenia. Nie grozi jej zniszczenie czy kruszenie, gdyż polistyren EPS 200 odporny jest na działanie czynników zewnętrznych. W dodatku zastosowana na listwie masa szpachlowa pozwala na utrzymanie jej w czystości, gdyż odporna jest na zabrudzenia, wodę i wilgoć. Dzięki temu jest to trwały element, który będzie przez długi czas pięknie ozdabiał i dobrze ochraniał ściany naszego domu.

 

 

Top Produkty

Sprawdź nasze hity

Gdzie najlepiej wykorzystać listwy przysufitowe? Zobacz, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy.

Cóż innego tak pięknie podkreśla atrakcyjność budynku jak nasze bonie elewacyjne?

Elewacja domu z gzymsami odmienia się nie do poznania! Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

Możliwości wykorzystania listew styropianowych są nieograniczone. Wykorzystaj swoją wyobraźnię do stworzenia idealnej przestrzeni w domu!

listwy przysufitowe

Wykonania

W domach

7688
 • Listwy przysufitowe
 • Listwy dekoracyjne
 • Gzymsy
 • Bonie elewacyjne

W mieszkaniach

3355
 • Listwy ozdobne
 • Listwy wokółokienne
 • Gzymsy elewacyjne
 • Sztukateria wewnętrzna

W lokalach użytkowych

1662
 • Kroksztyny
 • Pilastry
 • Listwy styropianowe ozdobne
 • Deska elewacyjna

Listwy

Przysufitowe, ozdobne, dekoracyjne, styropianowe

Bonie elewacyjne

Narożne, na całą ścianę

Sztukateria wewnętrzna

Listwy, gzymsy, oświetleniowe

2020 © Sztukateria - gzymsy - listwy - bonie - All Rights Reserved