Listwy: dekoracyjne, przysufitowe, ozdobne, styropianowe

Listwy styropianowe na ścianę

Co warto wiedzieć o sztukaterii wewnętrznej?

Sztukateria wewnętrzna zawiera w swojej gamie dekoracyjne elementy, dzięki którym w szybki sposób możemy przeprowadzić metamorfozę swojego pomieszczenia. Montowana na ściany, w banalny sposób nadaje wnętrzu nowego wyglądu, wprowadzając charyzmatyczne i eleganckie wykończenie. Listwy styropianowe na ścianę to właśnie jeden z tych elementów. Co warto o nich wiedzieć? I jak wykorzystać je do dekoracji we wnętrzach różnych nieruchomości?

Sztukateria wewnętrzna stosowana jest od setek lat do ozdoby posiadłości. Niegdyś tworzona była z gipsu, jednak rozwój technologii pozwolił na użycie innych materiałów, dużo bardziej wytrzymałych i zdecydowanie tańszych zamienników. Gips szybko niszczeje pod wpływem eksploatacji, dlatego jako producent zastosowaliśmy tworzywo, które jest nieszkodliwe dla człowieka, a bardzo wytrzymałe na wszelkie zabrudzenia, zniszczenia, wilgoć, pleśń i grzyby. Chodzi o styropian ekstrudowany XPS. Dzięki jego zastosowaniu, listwy styropianowe na ścianę są nadzwyczaj wytrzymałe i tanie w produkcji. Dlatego oferta naszych elementów dekoracyjnych zawiera najniższe ceny na rynku dekoratorskim.

Zmień kolor listew styropianowych na ścianę

Elementy sztukaterii z polistyrenu w naszym zakładzie produkowane są w kolorze białym. Stosujemy do nich specjalną masę szpachlową, która tworzy gładką strukturę listew styropianowych na ścianę. Stwarza ona dodatkową ochronę przed wszelkimi czynnikami, które powodują niszczenie z biegiem czasu. W zależności od tego jak mocny efekt kolorystyczny chcemy uzyskać na listwie, należy nałożyć na nią 2-3 warstwy farby bez rozpuszczalników. Im więcej warstw, tym kolor będzie głębszy. Należy jednak pamiętać, by odczekać do wyschnięcia farby między kolejnymi malowaniami listew styropianowych na ścianę.

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór listew styropianowych na ścianę.

 

 

 

Top Produkty

Sprawdź nasze hity

Gdzie najlepiej wykorzystać listwy przysufitowe? Zobacz, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy.

Cóż innego tak pięknie podkreśla atrakcyjność budynku jak nasze bonie elewacyjne?

Elewacja domu z gzymsami odmienia się nie do poznania! Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

Możliwości wykorzystania listew styropianowych są nieograniczone. Wykorzystaj swoją wyobraźnię do stworzenia idealnej przestrzeni w domu!

listwy przysufitowe

Wykonania

W domach

7688
 • Listwy przysufitowe
 • Listwy dekoracyjne
 • Gzymsy
 • Bonie elewacyjne

W mieszkaniach

3355
 • Listwy ozdobne
 • Listwy wokółokienne
 • Gzymsy elewacyjne
 • Sztukateria wewnętrzna

W lokalach użytkowych

1662
 • Kroksztyny
 • Pilastry
 • Listwy styropianowe ozdobne
 • Deska elewacyjna

Listwy

Przysufitowe, ozdobne, dekoracyjne, styropianowe

Bonie elewacyjne

Narożne, na całą ścianę

Sztukateria wewnętrzna

Listwy, gzymsy, oświetleniowe

2020 © Sztukateria - gzymsy - listwy - bonie - All Rights Reserved